meetup.flexjobs.cz

10+1 důvodů, proč přijít na C-level Meetup 2020

  1. Krize urychluje změny a řadu firem nutí inovovat. Home office, práce na dálku a flexibilita celkově je nyní horké téma, které řeší opravdu všichni. Nebuďte pozadu!

  2. Manažeři se dostávají pod stále větší tlak nejen HR, aby flexibilitu práce začali ve firmě maximálně využívat. Flexibilita snižuje náklady, zvyšuje spokojenost zaměstnanců a posiluje značku zaměstnavatele. A když se nastaví správně, zvyšuje produktivitu práce.

  3. Všichni chtějí v práci flexibilitu. Je to nová norma. Pro zaměstnance je jedním z 3 hlavních aspektů při výběru zaměstnavatele. Z výzkumu FLEXJOBS.cz vyplynulo, že až 80 % lidí pak chce pracovat z domova 1-2 dny v týdnu. Jste na to připraveni?

  4. Díky efektivně nastavené flexibilní práci ušetříte za kanceláře, náklady na nábor, mzdy a především spoustu času. Plusem pro zaměstnavatele je nejen úspora nákladů, ale i spokojenější zaměstnanec, který ušetří čas a náklady na dojíždění do zaměstnání a lépe sladí práci s osobním životem.

  5. Intenzita využití home office nadále poroste. Počet hybridních nebo kompletně vzdálených týmu ve firmách se postupně navýší až 7násobně. Řízení takových týmů se stane každodenní a hlavně dlouhodobou záležitostí. Na C-level Meetupu dostanete zevrubný návod, jak flexibilitu ve firmě úspěšně a efektivně nastavit krok po kroku. Odnesete si jasnou představu i plán.

  6. Že jste se zatím poprali s krizí úspěšně? Ještě to nic neříká o vaší dovednosti vést tým na dálku nebo v hybridním módu dlouhodobě. Výzkumy i naše zkušenosti potvrzují, že manažeři zatím nejsou dostatečně vybavení vést tým v takovém režimu dlouhodobě. Firmy zatím nemají dobře nastavené procesy, dovednosti, ani hodnoty. To může mít hodně negativní dopady na výkon, loajalitu i motivaci zaměstnanců. 78 % z nich říká, že potřebují nová pravidla a procesy, 82 % pak tvrdí, že tím trpí hlavně mezilidské vztahy a velkým rizikem jsou také problémy související s vyhořením.

  7. Na C-level Meetupu budou prezentovány aktuální a unikátní projekty přechodu na „nový normál“ a FLEXI kulturu. Projekty jsou vedeny naprosto celistvě a jsou promyšlené do posledního detailu. Změna je řízena za pomoci nových technologií, procesů, osvojování potřebných dovedností i skrze úpravy pracovních prostor. Velká pozornost se věnuje změně hodnot a přístupu lidí.

  8. Chceme vám nejen ukázat, jak úspěšně provést tyto nevyhnutelné změny. Chceme vás hlavně inspirovat zkušenostmi z předních českých firem, které již využívají strategické změny ve svůj prospěch, a ukázat vám, jak tyto zkušenosti co nejlépe vzájemně propojit a aplikovat na vlastní podnikání. Dlouhodobě přežijí jen firmy, která budou připraveni bez váhání reagovat na tržní, vnitřní i zcela nečekané změny. 

  9. Ze speakerů se totálně posadíte na zadek a několik hodin se nezvednete. Žádné okoukané firmy ani tváře na C-level Meetupu nepotkáte. Jen takové osobnosti, které mění svět byznysu, práce a občas se i zdá, že vidí do budoucnosti.

  10. Ve FLEXJOBS jsme úspěšně provedli více než 60 projektů změnami k FLEXI kultuře. Máme tak naprosto unikátní zkušenosti na českém trhu.


+1. Na C-level Meetupu spolupracujeme se silnými partnery, jako jsou HB Reavis, Microsoft, AV MEDIA, a další. Ti všichni nasdílí své zkušenosti z vlastních projektů implementace nových technologií. Chcete-li být také napřed a vědomě rozhodovat o strategii své firmy, na nic nečekejte a registrujte se na www.clevelmeetup.cz. Jediné letošní setkání, na kterém nesmí chybět žádný progresivní manažer. Budoucnost se děje právě teď. 

1 názor na “10+1 důvodů, proč přijít na C-level Meetup 2020”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *