meetup.flexjobs.cz

C-level Meetup 2021

Program meetupu

Program meetupu

Čtvrtek 16. 9. 2021, 9:00 - 15:30, HubHub Palác ARA, Perlová 5, Praha 1

8:30 – 9:00

Registrace na ranní káva

9:00 – 9:20

Vítejte v novém normálu. Jak využít změny pro úspěšnou strategii firmy?

Zdenka Studená |  Managing Partner, FLEXJOBS.cz
Filip Vítek | Moderátor Meetupu

Jak se změnil svět práce. Jak bude vypadat nový normál? Nové zkušenosti, dovednosti, data. Využijme změny jako příležitost a nastavme FLEXI efektivně a s jasným cílem: business continuity, snížení nákladů, efektivita práce nebo spokojenost zaměstnanců – je to na nás!

9:20 – 9:40

Co se děje na trhu a co nás čeká a ještě není vidět.

Martin Nepraš |  Executive Director, Bizmachine
Karel Týra | Managing Director, Nielsen CZ&SK

Unikátní data o trhu slovy těch nejzkušenějších. Jak se změnilo chování spotřebitelů a jak se mění svět provozoven nebo trh volných pozic? Jak se mění práce s daty a co se musíme naučit, abychom byli v budoucnu efektivní?

9:40 – 10:00

Inovace a změna strategie EUROWAG.

Martin Vohánka  |  CEO, founder, W.A.G. payment solutions, a.s.
Ilona Malá  |  Global HR Business partner, W.A.G. payment solutions, a.s.

Martin Vohánka předpovídá, že v budoucnu budeme například více pracovat na dálku a nemusí to být nutně důsledek koronavirové krize. Věří také, že i v B2B byznysu se díky krizi najde nová příležitost pro internetové nakupování. A nakonec i tak komplexní produkty, jako nabízí Eurowag, bude možné nakupovat online.

10:00 – 10:20

Akcelerace změn a kompletní flexibilita práce v Albertu s cílem vyšší efektivity firmy a posílení značky.

Ctirad Nedbálek  |  VP HR & Sustainability Albert ČR

Flexibilita místa a času práce, ale i odměňování a vzdělávání. Je to možné i v retailu? Albert definuje svou vlastní cestu, kde chce maximálně využít možnosti flexibility – home office, flexibilní plánování směn a mnoho dalšího. Co čekáme, že získáme? A co to naopak vyžaduje? Jaký je business case?

10:20 – 10:40

Otázky na tělo aneb změna bolí.

René Keyzlar, Jiří Plátek, Ilona Malá, Jana Špačková

Nejdůležitější momenty a zkušenosti při zavádění změn k novému stylu práce v Microsoft, HB Reavis, AV media, Eurowag nebo FLEXJOBS.cz. Co se naučili a na co by si dali příště pozor? 

Coffee break

Networking a prezentace technologií

11:00 – 11:10

Nápady ve firmách mají dnes cenu zlata, říká se tomu intrapreneurship.

Margareta Křížová

Svět se změnil, to je jasné, už nikdy nebude všechno jako PŘED TÍM. Svět se změní i ve firmách. Bude potřeba zareagovat na jiné potřeby zákazníků, jinou kupní sílu. Vyhodnotit, jestli se změna produktu nebo služby finančně vyplatí, co nabídnout zákazníkům, kteří nás už znají a zda upravit nabídku na míru právě jim nebo zacílit na úplně novou cílovou skupinu. Aby intrapreneurship fungoval, je potřeba „nalajnovat hřiště“, vymezit mantinely, umět argumentovat, testovat předpoklady, hodnotit rizika a prezentovat nápady tak, aby neskončily na firemním smetišti dávno zapomenutých příležitostí. 

11:10 – 11:30

Flexibilita práce jako cesta k vyšší spokojenosti a produktivitě zaměstnanců a posílení role zaměstnavatele.

Petr Střelec | Senior director, Thermofisher Scientific
Renáta Millerová | HR Country Lead CZ&SK, Thermofisher Scientific

Největší výroba špičkových elektronových mikroskopů a spektrometrů na světě s více než 1 200 odborníky sídlí v Brně. Dlouhodobě vítězí v soutěži o nejlepšího zaměstnavatele regionu. A jdou dál. Rozvíjí se, připravují se na budoucnost. Změny k flexibilnějšímu stylu práce implementují pečlivě a promyšleně. Jako pod mikroskopem.

11:30 – 11:50

Nové technologie a nový styl práce jako cesta k efektivitě a inovacím.

David Vaněk  |  CEO Fortuna ČR
Zoltán Levai  |  Group Head of L&D, Talent, Engagement and Internal Communication FEG

Nová budova i technologie vytvořily prostředí pro efektivní spolupráci odkudkoliv. Fortuna intenzivně pracuje i na rozvoji dovedností, aby byl potenciál technologií i budovy plně využit. Strategie a kultura jde ruku v ruce. Lidé říkají: “Tahle firma se posunula úplně jinam, než kdy byla. Nevěřili bychom tomu, ale je to úžasné.” Nebylo to vždy snadné, ale i zarytí odpůrci změn se učí a začínají vidět benefity a propagovat nový styl práce.

11:50 – 12:10

Otázky na tělo aneb změna bolí.

David Vaněk, Renáta Millerová, Tomáš Meliško, Markéta Kouklíková

Nejdůležitější momenty a zkušenosti při zavádění změn k novému stylu práce ve Fortuna, Thermofisher Scientific, HB Reavis a FLEXJOBS.cz. Co se naučili a na co si dát příště pozor? 

12:10 – 12:30

Top tipy z praxe - jak vytvořit funkční flexi prostředí ve vaší firmě?

Zdenka Studená | Managing Partner, FLEXJOBS

Home office a hybridní týmy “rozkoply dveře” do firem a světa práce. A vydobyly si svoje místo. Zdenka má 5 let zkušenosti s využitím a zaváděním FLEXI kultury do firem, představí, jak toho využít efektivně a s jasným cílem: business continuity, snížení nákladů, efektivita práce nebo spokojenost zaměstnanců. Teď je ten čas. Kdo to neudělá teď, už navždy zůstane pozadu.

Oběd

Volitelné interaktivní mítinky.

Na výběr máte 2 ze 4 mítinků. Zvolíte je přímo v registraci na tuto akci.

13:30 – 14:15 nebo 14:20 – 15:05

Silný a autentický lídr při práci odkudkoliv.

Zdenka Studená | Managing Partner FLEXJOBS.cz

Jak být úspěšný a inspirativní lídr při práci odkudkoliv nebo v hybridním módu? Jak vytvářet efektivní prostředí pro tým, který podporuje vztahy a spolupráci, i když se lidé nevidí? Jaké nové dovednosti, hodnoty a vztahy si musíme osvojit? Jak vytvářet důvěru na dálku?

13:30 – 14:15 nebo 14:20 – 15:05

Change management jak úspěšně uvést nové nástroje v život.

René Keyzlar | Manažer divize Microsoft Office, Microsoft

Jak probíhá zavádění nových technologií tak, aby je lidé chtěli používat? Jak na to a kde jsou největší slabá místa? Na co si dát pozor, aby nové technologie lidem sloužily?

13:30 – 14:15 nebo 14:20 – 15:05

Nové funkce, technologie a zážitky v pracovních prostorách budoucnosti.

Tomáš Meliško | Head of Symbiosy – Smart Workspace at HB Reavis

Jak bude vypadat pracovní prostor, který maximálně slouží zdraví i výkonu? Jak ho vytvořit efektivně z hlediska nákladů, technologií i zážitku? Jaké jsou poslední trendy například v Londýně?

13:30 – 14:15 nebo 14:20 – 15:05

Z budoucnosti. Hybridní způsob (spolu) práce odkudkoliv.

Jiří Plátek | Workplace Design Specialist, AV Media

Jak vypadají pracovní scénáře hybridní (spolu) práce odkukoliv? Proč je zážitek z vykonané práce důležitým parametrem? Proč a jak to děláme? Jak využívat nové dovednosti, abychom byli připraveni? Ukázky, studie a praktické příklady.

Filip Vítek - moderátor

Lektor, moderátor, dobrodruh

Filip půjde k jádru věci. Na C-level Meetup už je připravený a s hosty seznámený. Moc dobře ví, na co se ptát a co nechat plavat. Provede nás zajímavými daty, fakty a skutečnými příběhy. 

Coffee break

Networking

Jako BONUS přístup na záznam online konference, která proběhla 21.10.2020.

Online konference 21.10.2020 proběhla virtuálně s exkluzivní podporou AV MEDIA.

C-level Meetup 2020

Meetup začína za:

  • 00dnů
  • 00hodin
  • 00minut
  • 00sekund

Chcete dělat správná a rychlá strategická rozhodnutí? Toto je jediné setkání, na kterém jako C-level manažer letos nesmíte chybět. Příběhy manažerů a firem, které nastartovaly ke změně a k novému stylu práce, technologií a pracovního prostředí ke snížení nákladů a zároveň k využití svého potenciálu na maximum.

Doporučte Meetup známému