meetup.flexjobs.cz

Covid-19 nastartoval novou éru, kdy se flexibilita práce stala novou normou. Otázkou není „jestli“, ale „jak“.

Virus urychluje digitalizaci, nutí inovovat a většině firem přinesl intenzivní zkušenost s home office. Chvíli se může zdát, že všechno funguje, produktivita lidí neklesá a spokojenost roste. Čeká nás ale ještě velký kus práce, kterou za nás nikdo neudělá.

Většina manažerů zatím není dostatečně vybavena vést tým na dálku nebo v hybridním módu dlouhodobě. Firmy často nemají dobře nastavené procesy, dovednosti ani hodnoty. To může mít brzy hodně negativní dopady na výkon, loajalitu i motivaci zaměstnanců.

Vedení firem musí zodpovědně rozhodnout a zvážit všechna pro a proti budoucího nastavení stylu práce s ohledem na investory, akcionáře i zaměstnance. Pro správná rozhodnutí potřebují znát přesná data a čísla z byznysu i čerstvé zkušenosti těch, kteří již systematické změny zavádějí a právě teď procházejí vším pozitivním i negativním.

Přesně proto v září pořádáme první C-level Meetup na téma: FLEXIBILITA JAKO NOVÁ STRATEGIE. Nebudeme se tam jen plácat po zádech, žasnout nad trendy záležitostmi a říkat si, že všechno bude sluníčkový. Samo od sebe totiž nebude. Zaměříme se na skutečné překážky na cestě ke změně firemní kultury, jak tuto změnu ustát, podíváme se na dopady na firemní náklady i na konfliktní a kontroverzní body.

Každý, kdo chce slyšet reálná čísla a zkušenosti, aby mohl dobře a zodpovědně rozhodnout, ať určitě přijde. Program Meetupu je již zvěřejněn. Těším se. Zakladatelky FLEXJOBS.cz Zdenka Studená a Jana Špačková.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *