meetup.flexjobs.cz

Management je pod tlakem. Lidé očekávají změnu firemní kultury a jasná a dlouhodobá pravidla pro využívání home office.

Jak bude svět práce vypadat v době post-covidové? Až 80 % lidí zjistilo, že jim home office vyhovuje a že chtějí pracovat z domova cca 2 dny v týdnu. Naprosto se tak změnilo jejich očekávání. Napětí roste hlavně v těch firmách, kde home office odstartovala karanténa a teď není jasné, jak bude vypadat nový “normál”.

Vaše firma se k tomu musí co nejdřív postavit čelem a jasně říct, jak to bude dál. Zaměstnanci začínají být nespokojení, že se firma nikam neposouvá a navíc jim vedení nevěří, přestože oni odvedli většinou skvělý kus práce během karantény. Začínají cítit nespravedlnost a chybí jim podpora. Jsou často zklamaní a demotivovaní pro další práci. 

Home office letos definitivně přestal být benefitem a stal se dalším flexibilním pracovním modelem. Přecházíme do dlouhodobě hybridního pracovního modelu. Lidé potřebují jasná pravidla a podporu, aby věděli, že nový normál v sobě zahrnuje home office a nedělají nic špatně, když ho využívají. Týmy, kde je home office standard, jsou připraveny kdykoliv spolupracovat odkudkoliv – doma i v kanceláři – podle potřeb. Řízení takových hybridních týmů se stane každodenní a hlavně dlouhodobou záležitostí. K tomu potřebujete nová pravidla a dobře nastavené procesy. Jste na to opravdu připraveni?

Na C-level Meetupu vám ve spolupráci s ostřílenými lídry z řad našich klientů ukážeme, jak úspěšně provést tyto nevyhnutelné změny krok po kroku. Tématem letošního Meetupu je FLEXIBILITA JAKO NOVÁ STRATEGIE.

A co vaše organizace flexibilitou získá? Stanete se atraktivním zaměstnavatelem, získáte lidi, kteří by se k vám jinak nehlásili, budete mít výkonnější a spokojenější tým, který je připraven na cokoliv, co přijde. A ušetříte také náklady na pracovní prostory a cestování.  Benefitů je mnoho, ale nejsou zadarmo. Tato změna vyžaduje práci na úrovni technologií, procesů, dovedností i postojů. Postoje a zažité styly práce bývají nejčastější příčinou neúspěchu a největší překážkou. Přijďte se tedy inspirovat, jak na to na C-level Meetup 2020.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *