meetup.flexjobs.cz

Leaders Meetup 2021

Flexibilita, výkonnost & Wellbeing jako firemní DNA

Jak nastavit firmu na udržitelný výkon v hybridním prostředí? Přijďte si pro příklady, postupy a inspiraci. Řešme přítomnost a připravme se na budoucnost.

Leaders meetup 2021

Flexibilita, výkonnost & WELLBEING JAKO FIREMNÍ DNA

FLEX HR akademie 2022

5 tématických modulů

s kým se na Leaders
meetupu 2021 potkáte

Ctirad
Nedbálek

VP Human Resources | Albert ČR

Vizionář s nohama pevně na zemi.

Jak definuje svůj nový normál řetězec Albert? Do flexibility vkročil jako první v oboru.  Jak se odrazí v jednotlivých částech společnosti – na prodejnách, ve skladech nebo v kancelářích? Jaké cíle a KPI’s Ctirad měří a jak podle něj vypadá úspěch? Co už se povedlo a co by udělal jinak? Na starost má také oblast udržitelnosti, kde flexibilita hraje významnou roli. Ctirad působil na manažerských pozicích v Synergie, Eurotel nebo Karlovarské minerální vody. Zkušenosti získal v ČR, na Slovensku, Polsku a Maďarsku.

Zdenka
Studená

Managing partner | Flexjobs Consulting

Aktivátorka změn, vizionářka zaměřená na výsledek.

Hostitelka Leaders Meetupu, zkušená globální HR ředitelka a zakladatelka FLEXJOBS.cz. Od roku 2015 téměř pod radarem mění české firemní prostředí. V 60 úspěšných projektech napříč sektory s týmem FLEXJOBS.cz pomohli týmům a firmám využívat FLEXI kulturu (práci na dálku, home office, atd) jako nástroj k efektivitě a maximu potenciálu. Zavádí nový systém organizace práce a rozvíjí nové dovednosti. 

Martin
Ruman

Managing partner I Odyssey

Psycholog, L&D designer, PeopleTech explorer

Od roku 2003 se věnuji vzdělávání a rozvoji lidí v byznysu. Vedu agenturu Odyssey.cz na misi za smysluplnější práci s lidmi ve firmách. S kolegy rozvíjíme mezioborový „Fit For Business“ přístup k ladění dlouhodobě udržitelné výkonnosti. Mým tématem je tedy energie – jak s ní zacházíme u sebe samých, u svých týmů, ve firemní kultuře. Jak můžeme jít v prostředí neustále rostoucího tlaku na výkon naproti přirozenému fungování lidského i sociálního organismu. Jak chytře rozvíjet potenciál. Jak hořet a nevyhořet. V rámci vzájemné osvěty proto také skrze polopunkové Hnutí zaHRádkářů a síť Red Button tvořím na českém HR rybníku vlny mezifiremního sdílení zkušeností.

Jana
Špačková

Partner | Flexjobs Consulting

„Karma není zdarma.“

Hostitelka Leaders Meetupu 2021. Od roku 2015 se naplno věnuje flexibilitě práci a pomáhá organizacím rozvíjet flex kulturu. Partnerka Flexjobs Consulting, key account manažerka, lektorka. Dříve působila jako evropská ředitelka pro rozvoj obchodu v Molson Coors Brewing company s týmy a  projekty v CEE a UK.  “Naučila jsem se, jaké dovednosti a systém je potřeba k budování důvěry a dosahování výsledků ve vzdáleném prostředí.”

Zoltan
Levai

Group Head od L&D, Internal Communication & Employer Branding I Fortuna Entertainment Group

.

.

Lenka
Kružíková

Senior Manager HR | innogy Česká republika

.

Jak je důležité vědět, jak vaši zaměstnanci vnímají společnost, pro kterou pracují? Jakou roli v tomto procesu hraji lidé z HR? Lze wellbeing nastavit tak, aby byl pro obě strany užitečný? Lenka Kružíková vede tým HR ve skupině innogy v ČR. V posledních 11 letech si v innogy prošla různými HR rolemi od pozice HR Business Partnera až po vedení týmu vzdělávání a rozvoje, budování firemní značky zaměstnavatele a náboru. Kromě energetiky získávala zkušenosti ve společnostech zaměřených na oblast financí, zdraví a IT. Ve svém volném čase je také koučem a mentorem.

Díky efektivně nastavené flexibilní práci jsme uspořili 84 % nákladů na nábor a především spoustu času. Nevěřila jsem tomu a měla jsem mnoho obav, ale dnes už bych nešla zpět.

Jitka Šišperová, Dáme jídlo.
Vedoucí zákaznické a partnerské podpory

partneři

Chcete se stát partnerem Meetupu? Napište nám na tymflexjobs@flexjobs.cz